El Daklyeh vs Alasyoty Sports

El Daklyeh

Alasyoty Sports

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Alasyoty Sports si El Daklyeh?

Ultimul meci dintre El Daklyeh si Alasyoty Sports a fost disputat pe 04 Februarie 2019. Alasyoty Sports a castigat meciul 0-2 pe stadionul El Daklyeh's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
El Daklyeh
Agbettor 57
⚽ 89 Kharbin pen.
⚽ 90 Benavente

Avampremiera meciului dintre El Daklyeh contra Alasyoty Sports

Meciul se va disputa pe 04 Februarie 2019 pe stadionul El Daklyeh's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

El Daklyeh contra Alasyoty Sports scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 04 Februarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

El Daklyeh vs Alasyoty Sports Scoruri live

El Daklyeh vs Alasyoty Sports El Daklyeh vs Alasyoty Sports 04 February 2019 18:30 90 mins Meci incheiat El Daklyeh vs Alasyoty Sports