El Ahly Cairo vs Nogoom El Mostakbal

El Ahly Cairo

Nogoom El Mostakbal

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Nogoom El Mostakbal si El Ahly Cairo?

Ultimul meci dintre El Ahly Cairo si Nogoom El Mostakbal a fost disputat pe 17 Decembrie 2018. El Ahly Cairo a castigat meciul 2-0 pe stadionul El Ahly Cairo's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.
Mohsen 31 ⚽
Zakaria 90 ⚽

Avampremiera meciului dintre El Ahly Cairo contra Nogoom El Mostakbal

Meciul se va disputa pe 17 Decembrie 2018 pe stadionul El Ahly Cairo's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

El Ahly Cairo contra Nogoom El Mostakbal scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 17 Decembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

El Ahly Cairo vs Nogoom El Mostakbal Scoruri live

El Ahly Cairo vs Nogoom El Mostakbal El Ahly Cairo vs Nogoom El Mostakbal 17 December 2018 18:00 90 mins Meci incheiat El Ahly Cairo vs Nogoom El Mostakbal