El Ahly Cairo vs El Gounah

El Ahly Cairo

El Gounah

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre El Gounah si El Ahly Cairo?

Ultimul meci dintre El Ahly Cairo si El Gounah a fost disputat pe 05 Decembrie 2018. El Ahly Cairo a castigat meciul 2-1 pe stadionul El Ahly Cairo's. Rezultatul la pauza a fost 0-1.
El Sheikh 69 ⚽
Walid Soliman 80 ⚽
El Gounah
⚽ 13 Nadi

Avampremiera meciului dintre El Ahly Cairo contra El Gounah

Meciul se va disputa pe 05 Decembrie 2018 pe stadionul El Ahly Cairo's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

El Ahly Cairo contra El Gounah scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 05 Decembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

El Ahly Cairo vs El Gounah Scoruri live

El Ahly Cairo vs El Gounah El Ahly Cairo vs El Gounah 05 December 2018 19:00 90 mins Meci incheiat El Ahly Cairo vs El Gounah