Eintracht Norderstedt vs SC Condor Hamburg

Eintracht Norderstedt

SC Condor Hamburg

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre SC Condor Hamburg si Eintracht Norderstedt?

Ultimul meci dintre Eintracht Norderstedt si SC Condor Hamburg a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Eintracht Norderstedt a castigat meciul 6-1 pe stadionul Eintracht Norderstedt's. Rezultatul la pauza a fost 2-0.

Avampremiera meciului dintre Eintracht Norderstedt contra SC Condor Hamburg

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Eintracht Norderstedt's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Eintracht Norderstedt vs SC Condor Hamburg Scoruri live

Eintracht Norderstedt vs SC Condor Hamburg Eintracht Norderstedt vs SC Condor Hamburg 12 January 2019 12:00 90 mins Meci incheiat Eintracht Norderstedt vs SC Condor Hamburg