Dover Athletic vs Harrogate Town

Dover Athletic

Harrogate Town

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Harrogate Town si Dover Athletic?

Ultimul meci dintre Dover Athletic si Harrogate Town a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Harrogate Town a castigat meciul 1-2 pe stadionul Dover Athletic's. Rezultatul la pauza a fost 1-1.
Effiong 14 ⚽
⚽ 15 Muldoon
⚽ 64 Muldoon

Avampremiera meciului dintre Dover Athletic contra Harrogate Town

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Dover Athletic's pentru Anglia FA Thropy . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Dover Athletic vs Harrogate Town Scoruri live

Dover Athletic vs Harrogate Town Dover Athletic vs Harrogate Town 12 January 2019 16:00 90 mins Meci incheiat Dover Athletic vs Harrogate Town