Dorogi vs Vac-Dunakanyar

Dorogi

Vac-Dunakanyar

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Vac-Dunakanyar si Dorogi?

Ultimul meci dintre Dorogi si Vac-Dunakanyar a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Vac-Dunakanyar a castigat meciul 1-2 pe stadionul Dorogi's. Rezultatul la pauza a fost 0-2.
Dorogi
73 ⚽
⚽ 4
⚽ 45

Avampremiera meciului dintre Dorogi contra Vac-Dunakanyar

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Dorogi's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Dorogi vs Vac-Dunakanyar Scoruri live

Dorogi vs Vac-Dunakanyar Dorogi vs Vac-Dunakanyar 12 January 2019 12:00 90 mins Meci incheiat Dorogi vs Vac-Dunakanyar