Dep.Independiente Medellin vs Union Magdalena

Dep.Independiente Medellin

Union Magdalena

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Union Magdalena si Dep.Independiente Medellin?

Ultimul meci dintre Dep.Independiente Medellin si Union Magdalena a fost disputat pe 10 Februarie 2019. Meciul a fost o remiza 1-1 pe stadionul Dep.Independiente Medellin's. Rezultatul la pauza a fost 1-1.

Avampremiera meciului dintre Dep.Independiente Medellin contra Union Magdalena

Meciul se va disputa pe 10 Februarie 2019 pe stadionul Dep.Independiente Medellin's pentru Columbia Primera A . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Dep.Independiente Medellin contra Union Magdalena scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 10 Februarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Dep.Independiente Medellin vs Union Magdalena Scoruri live

Dep.Independiente Medellin vs Union Magdalena Dep.Independiente Medellin vs Union Magdalena 10 February 2019 02:00 90 mins Meci incheiat Dep.Independiente Medellin vs Union Magdalena