Dep. Cali vs Union Magdalena

Dep. Cali

Union Magdalena

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Union Magdalena si Dep. Cali?

Ultimul meci dintre Dep. Cali si Union Magdalena a fost disputat pe 14 August 2013. Meciul a fost o remiza 1-1 pe stadionul Dep. Cali's. Rezultatul la pauza a fost 1:1.

Avampremiera meciului dintre Dep. Cali contra Union Magdalena

Meciul se va disputa pe 20 Februarie 2019 pe stadionul Dep. Cali's pentru Columbia Primera A . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Dep. Cali contra Union Magdalena scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 20 Februarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Dep. Cali vs Union Magdalena Scoruri live

Dep. Cali vs Union Magdalena Dep. Cali vs Union Magdalena 20 February 2019 01:30 90 mins Inca nu a inceput Dep. Cali vs Union Magdalena