Defensores de Belgrano vs Ferrol Carril Oeste

Defensores de Belgrano

Ferrol Carril Oeste

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Ferrol Carril Oeste si Defensores de Belgrano?

Ultimul meci dintre Defensores de Belgrano si Ferrol Carril Oeste a fost disputat pe 07 Decembrie 2018. Defensores de Belgrano a castigat meciul 2-0 pe stadionul Defensores de Belgrano's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.

Avampremiera meciului dintre Defensores de Belgrano contra Ferrol Carril Oeste

Meciul se va disputa pe 07 Decembrie 2018 pe stadionul Defensores de Belgrano's pentru - League 2 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Defensores de Belgrano contra Ferrol Carril Oeste scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 07 Decembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Defensores de Belgrano vs Ferrol Carril Oeste Scoruri live

Defensores de Belgrano vs Ferrol Carril Oeste Defensores de Belgrano vs Ferrol Carril Oeste 08 December 2018 00:05 90 mins Meci incheiat Defensores de Belgrano vs Ferrol Carril Oeste