Defensa Y Justicia vs Velez Sarsfield

Defensa Y Justicia

Velez Sarsfield

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Velez Sarsfield si Defensa Y Justicia?

Ultimul meci dintre Defensa Y Justicia si Velez Sarsfield a fost disputat pe 05 Noiembrie 2018. Defensa Y Justicia a castigat meciul 3-2 pe stadionul Defensa Y Justicia's. Rezultatul la pauza a fost 2-1.

Avampremiera meciului dintre Defensa Y Justicia contra Velez Sarsfield

Meciul se va disputa pe 05 Noiembrie 2018 pe stadionul Defensa Y Justicia's pentru - League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Defensa Y Justicia contra Velez Sarsfield scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 05 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Defensa Y Justicia vs Velez Sarsfield Scoruri live

Defensa Y Justicia vs Velez Sarsfield Defensa Y Justicia vs Velez Sarsfield 05 November 2018 23:00 90 mins Meci incheiat Defensa Y Justicia vs Velez Sarsfield