Defensa Y Justicia vs Tigre

Defensa Y Justicia

Tigre

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Tigre si Defensa Y Justicia?

Ultimul meci dintre Defensa Y Justicia si Tigre a fost disputat pe 26 Noiembrie 2018. Defensa Y Justicia a castigat meciul 2-1 pe stadionul Defensa Y Justicia's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.

Avampremiera meciului dintre Defensa Y Justicia contra Tigre

Meciul se va disputa pe 26 Noiembrie 2018 pe stadionul Defensa Y Justicia's pentru - League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Defensa Y Justicia contra Tigre scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 26 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Defensa Y Justicia vs Tigre Scoruri live

Defensa Y Justicia vs Tigre Defensa Y Justicia vs Tigre 26 November 2018 23:00 90 mins Meci incheiat Defensa Y Justicia vs Tigre