Defensa Y Justicia vs Estudiantes

Defensa Y Justicia

Estudiantes

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Estudiantes si Defensa Y Justicia?

Ultimul meci dintre Defensa Y Justicia si Estudiantes a fost disputat pe 18 Noiembrie 2018. Meciul a fost o remiza 1-1 pe stadionul Defensa Y Justicia's. Rezultatul la pauza a fost 1-1.
Matias Rojas 15 ⚽
Estudiantes
⚽ 21 Fabian Noguera

Avampremiera meciului dintre Defensa Y Justicia contra Estudiantes

Meciul se va disputa pe 18 Noiembrie 2018 pe stadionul Defensa Y Justicia's pentru - League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Defensa Y Justicia contra Estudiantes scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 18 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Defensa Y Justicia vs Estudiantes Scoruri live

Defensa Y Justicia vs Estudiantes Defensa Y Justicia vs Estudiantes 18 November 2018 23:20 90 mins Meci incheiat Defensa Y Justicia vs Estudiantes