Defensa Y Justicia vs Colon Santa Fe

Defensa Y Justicia

Colon Santa Fe

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Colon Santa Fe si Defensa Y Justicia?

Ultimul meci dintre Defensa Y Justicia si Colon Santa Fe a fost disputat pe 08 Decembrie 2018. Defensa Y Justicia a castigat meciul 3-0 pe stadionul Defensa Y Justicia's. Rezultatul la pauza a fost 2-0.

Avampremiera meciului dintre Defensa Y Justicia contra Colon Santa Fe

Meciul se va disputa pe 08 Decembrie 2018 pe stadionul Defensa Y Justicia's pentru - League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Defensa Y Justicia contra Colon Santa Fe scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 08 Decembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Defensa Y Justicia vs Colon Santa Fe Scoruri live

Defensa Y Justicia vs Colon Santa Fe Defensa Y Justicia vs Colon Santa Fe 08 December 2018 23:20 90 mins Meci incheiat Defensa Y Justicia vs Colon Santa Fe