Debreceni vs Zemplin Michalovce

Debreceni

Zemplin Michalovce

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Zemplin Michalovce si Debreceni?

Ultimul meci dintre Debreceni si Zemplin Michalovce a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Debreceni a castigat meciul 4-1 pe stadionul Debreceni's. Rezultatul la pauza a fost 2-1.

Avampremiera meciului dintre Debreceni contra Zemplin Michalovce

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Debreceni's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Debreceni vs Zemplin Michalovce Scoruri live

Debreceni vs Zemplin Michalovce Debreceni vs Zemplin Michalovce 12 January 2019 13:00 90 mins Meci incheiat Debreceni vs Zemplin Michalovce