Coventry vs AFC Wimbledon

Coventry

AFC Wimbledon

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre AFC Wimbledon si Coventry?

Ultimul meci dintre Coventry si AFC Wimbledon a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Meciul a fost o remiza 1-1 pe stadionul Coventry's. Rezultatul la pauza a fost 0-1.
Coventry
Luke Thomas 61 ⚽
Conor Chaplin 75
⚽ 2 Jake Jervis
78 Anthony Wordsworth

Avampremiera meciului dintre Coventry contra AFC Wimbledon

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Coventry's pentru Anglia League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Coventry vs AFC Wimbledon Scoruri live

Coventry vs AFC Wimbledon Coventry vs AFC Wimbledon 12 January 2019 16:00 90 mins Meci incheiat Coventry vs AFC Wimbledon