Cottbus vs Sparta Prague

Cottbus

Sparta Prague

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Sparta Prague si Cottbus?

Ultimul meci dintre Cottbus si Sparta Prague a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Sparta Prague a castigat meciul 0-2 pe stadionul Cottbus's. Rezultatul la pauza a fost 0-1.
Cottbus
⚽ 34 Benjamin Tetteh
⚽ 50 Alexandru Chipciu

Avampremiera meciului dintre Cottbus contra Sparta Prague

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Cottbus's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Cottbus vs Sparta Prague Scoruri live

Cottbus vs Sparta Prague Cottbus vs Sparta Prague 12 January 2019 14:00 90 mins Meci incheiat Cottbus vs Sparta Prague