Corinthian Casuals vs Leatherhead

Corinthian Casuals

Leatherhead

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Leatherhead si Corinthian Casuals?

Ultimul meci dintre Corinthian Casuals si Leatherhead a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Corinthian Casuals a castigat meciul 2-1 pe stadionul Corinthian Casuals's. Rezultatul la pauza a fost 1-1.
Odunaike 31 ⚽
Odunaike 61 ⚽
Leatherhead
⚽ 7 Wallace

Avampremiera meciului dintre Corinthian Casuals contra Leatherhead

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Corinthian Casuals's pentru Anglia Isthmian League . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Corinthian Casuals vs Leatherhead Scoruri live

Corinthian Casuals vs Leatherhead Corinthian Casuals vs Leatherhead 12 January 2019 16:00 90 mins Meci incheiat Corinthian Casuals vs Leatherhead