Colon Santa Fe vs Belgrano

Colon Santa Fe

Belgrano

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Belgrano si Colon Santa Fe?

Ultimul meci dintre Colon Santa Fe si Belgrano a fost disputat pe 30 Noiembrie 2018. Meciul a fost o remiza 1-1 pe stadionul Colon Santa Fe's. Rezultatul la pauza a fost 1-1.

Avampremiera meciului dintre Colon Santa Fe contra Belgrano

Meciul se va disputa pe 30 Noiembrie 2018 pe stadionul Colon Santa Fe's pentru - League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Colon Santa Fe contra Belgrano scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 30 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Colon Santa Fe vs Belgrano Scoruri live

Colon Santa Fe vs Belgrano Colon Santa Fe vs Belgrano 30 November 2018 23:00 90 mins Meci incheiat Colon Santa Fe vs Belgrano