Club Tijuana vs Tigres

Club Tijuana

Tigres

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Tigres si Club Tijuana?

Ultimul meci dintre Club Tijuana si Tigres a fost disputat pe 13 Ianuarie 2019. Tigres a castigat meciul 0-3 pe stadionul Club Tijuana's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.

Avampremiera meciului dintre Club Tijuana contra Tigres

Meciul se va disputa pe 13 Ianuarie 2019 pe stadionul Club Tijuana's pentru Mexic League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Club Tijuana contra Tigres scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 13 Ianuarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Club Tijuana vs Tigres Scoruri live

Club Tijuana vs Tigres Club Tijuana vs Tigres 13 January 2019 04:00 90 mins Meci incheiat Club Tijuana vs Tigres