Cliftonville vs Ards

Cliftonville

Ards

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Ards si Cliftonville?

Ultimul meci dintre Cliftonville si Ards a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Cliftonville a castigat meciul 4-1 pe stadionul Cliftonville's. Rezultatul la pauza a fost 1-1.

Avampremiera meciului dintre Cliftonville contra Ards

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Cliftonville's pentru N. Irlanda League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Cliftonville vs Ards Scoruri live

Cliftonville vs Ards Cliftonville vs Ards 12 January 2019 16:00 90 mins Meci incheiat Cliftonville vs Ards