Chesterfield vs Bedford Town

Chesterfield

Bedford Town

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Bedford Town si Chesterfield?

Ultimul meci dintre Chesterfield si Bedford Town a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Chesterfield a castigat meciul 1-0 pe stadionul Chesterfield's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
Denton 89 ⚽

Avampremiera meciului dintre Chesterfield contra Bedford Town

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Chesterfield's pentru Anglia FA Thropy . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Chesterfield vs Bedford Town Scoruri live

Chesterfield vs Bedford Town Chesterfield vs Bedford Town 12 January 2019 16:00 90 mins Meci incheiat Chesterfield vs Bedford Town