Chacarita Juniors vs Atletico Mitre de Santiago del Estero

Chacarita Juniors

Atletico Mitre de Santiago del Estero

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Atletico Mitre de Santiago del Estero si Chacarita Juniors?

Ultimul meci dintre Chacarita Juniors si Atletico Mitre de Santiago del Estero a fost disputat pe 05 Decembrie 2018. Atletico Mitre de Santiago del Estero a castigat meciul 0-2 pe stadionul Chacarita Juniors's. Rezultatul la pauza a fost 0-1.
73 Felipe Cadenazzi

Avampremiera meciului dintre Chacarita Juniors contra Atletico Mitre de Santiago del Estero

Meciul se va disputa pe 05 Decembrie 2018 pe stadionul Chacarita Juniors's pentru - League 2 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Chacarita Juniors contra Atletico Mitre de Santiago del Estero scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 05 Decembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Chacarita Juniors vs Atletico Mitre de Santiago del Estero Scoruri live

Chacarita Juniors vs Atletico Mitre de Santiago del Estero Chacarita Juniors vs Atletico Mitre de Santiago del Estero 05 December 2018 01:05 90 mins Meci incheiat Chacarita Juniors vs Atletico Mitre de Santiago del Estero