Cegled vs FC Dabas

Cegled

FC Dabas

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre FC Dabas si Cegled?

Ultimul meci dintre Cegled si FC Dabas a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Cegled a castigat meciul 1-0 pe stadionul Cegled's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
Cegled
Lukacs 88 ⚽
FC Dabas

Avampremiera meciului dintre Cegled contra FC Dabas

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Cegled's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Cegled vs FC Dabas Scoruri live

Cegled vs FC Dabas Cegled vs FC Dabas 12 January 2019 11:00 90 mins Meci incheiat Cegled vs FC Dabas