Cavese vs Rieti

Cavese

Rieti

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Rieti si Cavese?

Ultimul meci dintre Cavese si Rieti a fost disputat pe 28 Ianuarie 2019. Meciul a fost o remiza 1-1 pe stadionul Cavese's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
Cavese
De Rosa pen. 61 ⚽
Rieti
⚽ 68 Tommasone

Avampremiera meciului dintre Cavese contra Rieti

Meciul se va disputa pe 28 Ianuarie 2019 pe stadionul Cavese's pentru Italia Lega Pro C1-C . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Cavese contra Rieti scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 28 Ianuarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Cavese vs Rieti Scoruri live

Cavese vs Rieti Cavese vs Rieti 28 January 2019 20:45 90 mins Meci incheiat Cavese vs Rieti