Catania vs Rende

Catania

Rende

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Rende si Catania?

Ultimul meci dintre Catania si Rende a fost disputat pe 27 Ianuarie 2019. Catania a castigat meciul 1-0 pe stadionul Catania's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.
Catania
Di Piazza 21 ⚽
Rende

Avampremiera meciului dintre Catania contra Rende

Meciul se va disputa pe 27 Ianuarie 2019 pe stadionul Catania's pentru Italia Lega Pro C1-C . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Catania contra Rende scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 27 Ianuarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Catania vs Rende Scoruri live

Catania vs Rende Catania vs Rende 27 January 2019 20:30 90 mins Meci incheiat Catania vs Rende