Carl Zeiss Jena vs Germania Halberstadt

Carl Zeiss Jena

Germania Halberstadt

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Germania Halberstadt si Carl Zeiss Jena?

Ultimul meci dintre Carl Zeiss Jena si Germania Halberstadt a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Carl Zeiss Jena a castigat meciul 3-0 pe stadionul Carl Zeiss Jena's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.
Brugmann 4 ⚽
Manfred Starke 52 ⚽
Phillip Tietz pen. 70 ⚽

Avampremiera meciului dintre Carl Zeiss Jena contra Germania Halberstadt

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Carl Zeiss Jena's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Carl Zeiss Jena vs Germania Halberstadt Scoruri live

Carl Zeiss Jena vs Germania Halberstadt Carl Zeiss Jena vs Germania Halberstadt 12 January 2019 13:30 90 mins Meci incheiat Carl Zeiss Jena vs Germania Halberstadt