Cardiff City vs Huddersfield

Cardiff City

Huddersfield

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Huddersfield si Cardiff City?

Ultimul meci dintre Cardiff City si Huddersfield a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Meciul a fost o remiza 0-0 pe stadionul Cardiff City's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
Harry Arter 33
David Junior Hoilett 71
Joe Bennett 82
10 Christopher Schindler

Avampremiera meciului dintre Cardiff City contra Huddersfield

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Cardiff City's pentru Anglia Premier League . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Cardiff City vs Huddersfield Scoruri live

Cardiff City vs Huddersfield Cardiff City vs Huddersfield 12 January 2019 16:00 90 mins Meci incheiat Cardiff City vs Huddersfield