Canet Roussillon vs Monaco

Canet Roussillon

Monaco

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Monaco si Canet Roussillon?

Ultimul meci dintre Canet Roussillon si Monaco a fost disputat pe 06 Ianuarie 2019. Monaco a castigat meciul 0-1 pe stadionul Canet Roussillon's. Rezultatul la pauza a fost 0-1.

Avampremiera meciului dintre Canet Roussillon contra Monaco

Meciul se va disputa pe 06 Ianuarie 2019 pe stadionul Canet Roussillon's pentru Franta CUP . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Canet Roussillon contra Monaco scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 06 Ianuarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Canet Roussillon vs Monaco Scoruri live

Canet Roussillon vs Monaco Canet Roussillon vs Monaco 06 January 2019 14:15 90 mins Meci incheiat Canet Roussillon vs Monaco