CR Belouizdad vs Paradou AC

CR Belouizdad

Paradou AC

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Paradou AC si CR Belouizdad?

Ultimul meci dintre CR Belouizdad si Paradou AC a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Meciul a fost o remiza 0-0 pe stadionul CR Belouizdad's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
Djerrar 90
Paradou AC

Avampremiera meciului dintre CR Belouizdad contra Paradou AC

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul CR Belouizdad's pentru - League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

CR Belouizdad vs Paradou AC Scoruri live

CR Belouizdad vs Paradou AC CR Belouizdad vs Paradou AC 12 January 2019 15:00 90 mins Meci incheiat CR Belouizdad vs Paradou AC