CAYB Club Athletic Youssoufia Berrechid vs Chabab Rif Hoceima

CAYB Club Athletic Youssoufia Berrechid

Chabab Rif Hoceima

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Chabab Rif Hoceima si CAYB Club Athletic Youssoufia Berrechid?

Ultimul meci dintre CAYB Club Athletic Youssoufia Berrechid si Chabab Rif Hoceima a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Chabab Rif Hoceima a castigat meciul 1-2 pe stadionul CAYB Club Athletic Youssoufia Berrechid's. Rezultatul la pauza a fost 0-1.
El Fakih 77 ⚽
⚽ 17 Abdelghani
⚽ 61 Khadrouf

Avampremiera meciului dintre CAYB Club Athletic Youssoufia Berrechid contra Chabab Rif Hoceima

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul CAYB Club Athletic Youssoufia Berrechid's pentru Maroc League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

CAYB Club Athletic Youssoufia Berrechid contra Chabab Rif Hoceima scor in direct

CAYB Club Athletic Youssoufia Berrechid vs Chabab Rif Hoceima rezultati uživo
CAYB Club Athletic Youssoufia Berrechid vs Chabab Rif Hoceima risultati dal vivo
CAYB Club Athletic Youssoufia Berrechid vs Chabab Rif Hoceima Score en direct
CAYB Club Athletic Youssoufia Berrechid vs Chabab Rif Hoceima Scoruri live

CAYB Club Athletic Youssoufia Berrechid vs Chabab Rif Hoceima CAYB Club Athletic Youssoufia Berrechid vs Chabab Rif Hoceima 12 January 2019 15:00 90 mins Meci incheiat CAYB Club Athletic Youssoufia Berrechid vs Chabab Rif Hoceima