CA Votuporanguense SP vs Ypiranga(RS)

CA Votuporanguense SP

Ypiranga(RS)

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Ypiranga(RS) si CA Votuporanguense SP?

Ultimul meci dintre CA Votuporanguense SP si Ypiranga(RS) a fost disputat pe 06 Februarie 2019. Ypiranga(RS) a castigat meciul 0-1 pe stadionul CA Votuporanguense SP's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
⚽ 58 Pires

Avampremiera meciului dintre CA Votuporanguense SP contra Ypiranga(RS)

Meciul se va disputa pe 06 Februarie 2019 pe stadionul CA Votuporanguense SP's pentru Brazilia CUP . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

CA Votuporanguense SP contra Ypiranga(RS) scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 06 Februarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.
Ultima actualizare: 2019-02-06 20:03:34

06 Februarie 2019CA Votuporanguense SP0 - 1Ypiranga(RS)