CA Platense vs Los Andes

CA Platense

Los Andes

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Los Andes si CA Platense?

Ultimul meci dintre CA Platense si Los Andes a fost disputat pe 08 Decembrie 2018. Los Andes a castigat meciul 0-1 pe stadionul CA Platense's. Rezultatul la pauza a fost 0-1.

Avampremiera meciului dintre CA Platense contra Los Andes

Meciul se va disputa pe 08 Decembrie 2018 pe stadionul CA Platense's pentru - League 2 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

CA Platense contra Los Andes scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 08 Decembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

CA Platense vs Los Andes Scoruri live

CA Platense vs Los Andes CA Platense vs Los Andes 08 December 2018 21:05 90 mins Meci incheiat CA Platense vs Los Andes