CA Huracan vs Defensa Y Justicia

CA Huracan

Defensa Y Justicia

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Defensa Y Justicia si CA Huracan?

Ultimul meci dintre CA Huracan si Defensa Y Justicia a fost disputat pe 04 Decembrie 2018. Meciul a fost o remiza 1-1 pe stadionul CA Huracan's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.

Avampremiera meciului dintre CA Huracan contra Defensa Y Justicia

Meciul se va disputa pe 04 Decembrie 2018 pe stadionul CA Huracan's pentru - League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

CA Huracan contra Defensa Y Justicia scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 04 Decembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

CA Huracan vs Defensa Y Justicia Scoruri live

CA Huracan vs Defensa Y Justicia CA Huracan vs Defensa Y Justicia 04 December 2018 01:30 90 mins Meci incheiat CA Huracan vs Defensa Y Justicia