CA Huracan vs Argentinos Juniors

CA Huracan

Argentinos Juniors

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Argentinos Juniors si CA Huracan?

Ultimul meci dintre CA Huracan si Argentinos Juniors a fost disputat pe 14 Decembrie 2018. Meciul a fost o remiza 0-0 pe stadionul CA Huracan's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.

Avampremiera meciului dintre CA Huracan contra Argentinos Juniors

Meciul se va disputa pe 14 Decembrie 2018 pe stadionul CA Huracan's pentru - League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

CA Huracan contra Argentinos Juniors scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 14 Decembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

CA Huracan vs Argentinos Juniors Scoruri live

CA Huracan vs Argentinos Juniors CA Huracan vs Argentinos Juniors 14 December 2018 01:00 90 mins Meci incheiat CA Huracan vs Argentinos Juniors