CA Brown Adrogue vs Defensores de Belgrano

CA Brown Adrogue

Defensores de Belgrano

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Defensores de Belgrano si CA Brown Adrogue?

Ultimul meci dintre CA Brown Adrogue si Defensores de Belgrano a fost disputat pe 02 Decembrie 2018. Meciul a fost o remiza 1-1 pe stadionul CA Brown Adrogue's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.
Ivan Nadal own goal 39 ⚽
Adrian Maidana 34
Enzo Gabriel Ortiz 58
⚽ 71 Ezequiel Lucas Aguirre
76 Pablo Martin Miranda

Avampremiera meciului dintre CA Brown Adrogue contra Defensores de Belgrano

Meciul se va disputa pe 02 Decembrie 2018 pe stadionul CA Brown Adrogue's pentru - League 2 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

CA Brown Adrogue contra Defensores de Belgrano scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 02 Decembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

CA Brown Adrogue vs Defensores de Belgrano Scoruri live

CA Brown Adrogue vs Defensores de Belgrano CA Brown Adrogue vs Defensores de Belgrano 02 December 2018 21:00 90 mins Meci incheiat CA Brown Adrogue vs Defensores de Belgrano