Burgess Hill Town vs Bognor Regis Town

Burgess Hill Town

Bognor Regis Town

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Bognor Regis Town si Burgess Hill Town?

Ultimul meci dintre Burgess Hill Town si Bognor Regis Town a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Bognor Regis Town a castigat meciul 0-2 pe stadionul Burgess Hill Town's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
⚽ 56 Muitt pen.
⚽ 90 Muitt

Avampremiera meciului dintre Burgess Hill Town contra Bognor Regis Town

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Burgess Hill Town's pentru Anglia Isthmian League . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Burgess Hill Town vs Bognor Regis Town Scoruri live

Burgess Hill Town vs Bognor Regis Town Burgess Hill Town vs Bognor Regis Town 12 January 2019 16:00 90 mins Meci incheiat Burgess Hill Town vs Bognor Regis Town