Budaorsi vs Bekescsaba

Budaorsi

Bekescsaba

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Bekescsaba si Budaorsi?

Ultimul meci dintre Budaorsi si Bekescsaba a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Meciul a fost o remiza 1-1 pe stadionul Budaorsi's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.
Budaorsi
13 ⚽
Bekescsaba
⚽ 56

Avampremiera meciului dintre Budaorsi contra Bekescsaba

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Budaorsi's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Budaorsi vs Bekescsaba Scoruri live

Budaorsi vs Bekescsaba Budaorsi vs Bekescsaba 12 January 2019 12:00 90 mins Meci incheiat Budaorsi vs Bekescsaba