Brusque vs Atletico Goianiense

Brusque

Atletico Goianiense

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Atletico Goianiense si Brusque?

Ultimul meci dintre Brusque si Atletico Goianiense a fost disputat pe 13 Februarie 2019. Meciul a fost o remiza 1-1 pe stadionul Brusque's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.
Brusque
Paraiba 45 ⚽
⚽ 69 Luiz

Avampremiera meciului dintre Brusque contra Atletico Goianiense

Meciul se va disputa pe 13 Februarie 2019 pe stadionul Brusque's pentru Brazilia CUP . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Brusque contra Atletico Goianiense scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 13 Februarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Brusque vs Atletico Goianiense Scoruri live

Brusque vs Atletico Goianiense Brusque vs Atletico Goianiense 13 February 2019 23:30 90 mins Meci incheiat Brusque vs Atletico Goianiense