Bristol City vs Bolton

Bristol City

Bolton

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Bolton si Bristol City?

Ultimul meci dintre Bristol City si Bolton a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Bristol City a castigat meciul 2-1 pe stadionul Bristol City's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.

Avampremiera meciului dintre Bristol City contra Bolton

Meciul se va disputa pe 25 Ianuarie 2019 pe stadionul Bristol City's pentru Anglia FA CUP . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Bristol City contra Bolton scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 25 Ianuarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Bristol City vs Bolton Scoruri live

Bristol City vs Bolton Bristol City vs Bolton 25 January 2019 20:45 90 mins Inca nu a inceput Bristol City vs Bolton