Brighton vs Liverpool

Brighton

Liverpool

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Liverpool si Brighton?

Ultimul meci dintre Brighton si Liverpool a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Liverpool a castigat meciul 0-1 pe stadionul Brighton's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
Brighton
Liverpool
⚽ 50 Mohamed Salah Ghaly pen.

Avampremiera meciului dintre Brighton contra Liverpool

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Brighton's pentru Anglia Premier League . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Brighton vs Liverpool Scoruri live

Brighton vs Liverpool Brighton vs Liverpool 12 January 2019 16:00 90 mins Meci incheiat Brighton vs Liverpool