Brentford vs Stoke City

Brentford

Stoke City

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Stoke City si Brentford?

Ultimul meci dintre Brentford si Stoke City a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Brentford a castigat meciul 3-1 pe stadionul Brentford's. Rezultatul la pauza a fost 2-1.

Avampremiera meciului dintre Brentford contra Stoke City

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Brentford's pentru Anglia Championship . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Brentford vs Stoke City Scoruri live

Brentford vs Stoke City Brentford vs Stoke City 12 January 2019 16:00 90 mins Meci incheiat Brentford vs Stoke City