Brasiliense (DF) vs Regatas

Brasiliense (DF)

Regatas

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Regatas si Brasiliense (DF)?

Ultimul meci dintre Brasiliense (DF) si Regatas a fost disputat pe 13 Februarie 2019. Meciul a fost o remiza 0-0 pe stadionul Brasiliense (DF)'s. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
Regatas

Avampremiera meciului dintre Brasiliense (DF) contra Regatas

Meciul se va disputa pe 13 Februarie 2019 pe stadionul Brasiliense (DF)'s pentru Brazilia CUP . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Brasiliense (DF) contra Regatas scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 13 Februarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.
Ultima actualizare: 2019-02-13 20:29:27

13 Februarie 2019Brasiliense (DF)0 - 0Regatas
10 Octombrie 2008Brasiliense (DF)6 - 3Regatas
11 Iulie 2008Regatas2 - 1Brasiliense (DF)
13 Octombrie 2007Brasiliense (DF)1 - 1Regatas
10 Iulie 2007Regatas3 - 1Brasiliense (DF)
29 Septembrie 2006Regatas4 - 3Brasiliense (DF)
Brasiliense (DF) vs Regatas Scoruri live

Brasiliense (DF) vs Regatas Brasiliense (DF) vs Regatas 13 February 2019 19:30 90 mins Meci incheiat Brasiliense (DF) vs Regatas