Brandenburger SC Sud 05 vs VSG Altglienicke

Brandenburger SC Sud 05

VSG Altglienicke

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre VSG Altglienicke si Brandenburger SC Sud 05?

Ultimul meci dintre Brandenburger SC Sud 05 si VSG Altglienicke a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. VSG Altglienicke a castigat meciul 0-1 pe stadionul Brandenburger SC Sud 05's. Rezultatul la pauza a fost -.

Avampremiera meciului dintre Brandenburger SC Sud 05 contra VSG Altglienicke

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Brandenburger SC Sud 05's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Brandenburger SC Sud 05 vs VSG Altglienicke Scoruri live

Brandenburger SC Sud 05 vs VSG Altglienicke Brandenburger SC Sud 05 vs VSG Altglienicke 12 January 2019 12:30 90 mins Meci incheiat Brandenburger SC Sud 05 vs VSG Altglienicke