Bourges FC vs Lyon

Bourges FC

Lyon

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Lyon si Bourges FC?

Ultimul meci dintre Bourges FC si Lyon a fost disputat pe 05 Ianuarie 2019. Lyon a castigat meciul 0-2 pe stadionul Bourges FC's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
Bourges FC
Lyon
⚽ 59 Martin Terrier
⚽ 77 Ferland Mendy

Avampremiera meciului dintre Bourges FC contra Lyon

Meciul se va disputa pe 05 Ianuarie 2019 pe stadionul Bourges FC's pentru Franta CUP . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Bourges FC contra Lyon scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 05 Ianuarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Bourges FC vs Lyon Scoruri live

Bourges FC vs Lyon Bourges FC vs Lyon 05 January 2019 20:55 90 mins Meci incheiat Bourges FC vs Lyon