Bohemians 1905 vs FC Viktoria Žižkov

Bohemians 1905

FC Viktoria Žižkov

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre FC Viktoria Žižkov si Bohemians 1905?

Ultimul meci dintre Bohemians 1905 si FC Viktoria Žižkov a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Bohemians 1905 a castigat meciul 2-0 pe stadionul Bohemians 1905's. Rezultatul la pauza a fost 2-0.
Vodnahen 28 ⚽
Koubek 45 ⚽

Avampremiera meciului dintre Bohemians 1905 contra FC Viktoria Žižkov

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Bohemians 1905's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Bohemians 1905 vs FC Viktoria Žižkov Scoruri live

Bohemians 1905 vs FC Viktoria Žižkov Bohemians 1905 vs FC Viktoria Žižkov 12 January 2019 10:30 90 mins Meci incheiat Bohemians 1905 vs FC Viktoria Žižkov