Boca Juniors vs Patronato Parana

Boca Juniors

Patronato Parana

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Patronato Parana si Boca Juniors?

Ultimul meci dintre Boca Juniors si Patronato Parana a fost disputat pe 17 Noiembrie 2018. Boca Juniors a castigat meciul 1-0 pe stadionul Boca Juniors's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
Cristian Espinoza 82 ⚽
Julio Buffarini 27
Edwin Cardona 76
Mateo Retegui 90
16 Santiago Brinone

Avampremiera meciului dintre Boca Juniors contra Patronato Parana

Meciul se va disputa pe 17 Noiembrie 2018 pe stadionul Boca Juniors's pentru - League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Boca Juniors contra Patronato Parana scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 17 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Boca Juniors vs Patronato Parana Scoruri live

Boca Juniors vs Patronato Parana Boca Juniors vs Patronato Parana 17 November 2018 21:10 90 mins Meci incheiat Boca Juniors vs Patronato Parana