Boavista (RJ) vs Figueirense

Boavista (RJ)

Figueirense

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Figueirense si Boavista (RJ)?

Ultimul meci dintre Boavista (RJ) si Figueirense a fost disputat pe 13 Februarie 2019. Figueirense a castigat meciul 1-2 pe stadionul Boavista (RJ)'s. Rezultatul la pauza a fost 0-1.
Donizete 68 ⚽
Figueirense
⚽ 36 Kaue Patrick dos Santos
⚽ 64 Alipio pen.

Avampremiera meciului dintre Boavista (RJ) contra Figueirense

Meciul se va disputa pe 13 Februarie 2019 pe stadionul Boavista (RJ)'s pentru Brazilia CUP . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Boavista (RJ) contra Figueirense scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 13 Februarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Boavista (RJ) vs Figueirense Scoruri live

Boavista (RJ) vs Figueirense Boavista (RJ) vs Figueirense 13 February 2019 23:30 90 mins Meci incheiat Boavista (RJ) vs Figueirense