Blekitni Stargard Szczecinski vs Baltyk Koszalin

Blekitni Stargard Szczecinski

Baltyk Koszalin

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Baltyk Koszalin si Blekitni Stargard Szczecinski?

Ultimul meci dintre Blekitni Stargard Szczecinski si Baltyk Koszalin a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Blekitni Stargard Szczecinski a castigat meciul 4-0 pe stadionul Blekitni Stargard Szczecinski's. Rezultatul la pauza a fost 2-0.

Avampremiera meciului dintre Blekitni Stargard Szczecinski contra Baltyk Koszalin

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Blekitni Stargard Szczecinski's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Blekitni Stargard Szczecinski vs Baltyk Koszalin Scoruri live

Blekitni Stargard Szczecinski vs Baltyk Koszalin Blekitni Stargard Szczecinski vs Baltyk Koszalin 12 January 2019 13:00 90 mins Meci incheiat Blekitni Stargard Szczecinski vs Baltyk Koszalin