Blau Weiss 90 Berlin vs Union Berlin

Blau Weiss 90 Berlin

Union Berlin

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Union Berlin si Blau Weiss 90 Berlin?

Ultimul meci dintre Blau Weiss 90 Berlin si Union Berlin a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Union Berlin a castigat meciul 3-4 pe stadionul Blau Weiss 90 Berlin's. Rezultatul la pauza a fost 1-3.

Avampremiera meciului dintre Blau Weiss 90 Berlin contra Union Berlin

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Blau Weiss 90 Berlin's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Blau Weiss 90 Berlin vs Union Berlin Scoruri live

Blau Weiss 90 Berlin vs Union Berlin Blau Weiss 90 Berlin vs Union Berlin 12 January 2019 12:00 90 mins Meci incheiat Blau Weiss 90 Berlin vs Union Berlin