Black Leopards vs Supersport Utd

Black Leopards

Supersport Utd

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Supersport Utd si Black Leopards?

Ultimul meci dintre Black Leopards si Supersport Utd a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Black Leopards a castigat meciul 2-0 pe stadionul Black Leopards's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.

Avampremiera meciului dintre Black Leopards contra Supersport Utd

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Black Leopards's pentru Africa de Sud League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Black Leopards vs Supersport Utd Scoruri live

Black Leopards vs Supersport Utd Black Leopards vs Supersport Utd 12 January 2019 14:30 90 mins Meci incheiat Black Leopards vs Supersport Utd